PÓŁKOLONIE LETNIE 2023 Z WATER & LIFE

 polkolonie1 

Nasza doświadczona kadra organizuje dzieciom wypoczynek na letnich i zimowych półkoloniach od 2017 roku.

Z nami jest to czas spędzony aktywnie, w rozwijający oraz ciekawy sposób. W tym roku również mogą Państwo na nas liczyć. Każdego dnia zadbamy o odpowiednią dawkę ruchu, pozytywnych wrażeń a przy tym o komfort i bezpieczeństwo wszystkich dzieci.

Instruktorzy naszych zajęć posiadają wysokie kwalifikacje, doświadczenie oraz – co niezwykle ważne – pasję, a także odpowiednie podejście do dzieci. Poprzez zabawę i urozmaicone zajęcia promujemy zdrowy tryb życia wśród najmłodszych.

Naszym mottem jest „ruch, zabawa fajna sprawa!”, dlatego zawsze mogą Pańswto być pewni, że czas wypoczynku Waszych pociech w Water & Life będzie czasem spedzonym zdrowo, aktywnie i z uśmiechem a przede wszystkim bezpiecznie.

Program zajęć:

Nasze zajęcia są na tyle różnorodne, że każdy wybierze coś dla siebie. Każdy dzień to inne atrakcje! Podczas półkolonii letnich 2023 w programie każdego turnusu:

Terminy i czas trwania turnusu:

Turnus trwa 5 dni (od poniedziałku do piątku). Zajęcia rozpoczynają się codziennie zbiórką i zajęciami w Bibliotece Bulaj w Elblągu na ul. Zamkowej 1 od godziny 7.50 (dzieci można dowozić do godziny 8.30), a kończą o godz. 16.00. Miejsce odbioru wskazane zostanie w harmonogramie, który przekażemy uczestnikom przed rozpoczęciem turnusu.

Turnus I*: 26 - 30.06.2023

Turnus II*: 3 - 7.07.2023

Turnus III*: 31.07 - 4.08.2023

Turnus IV*: 7 -11.08.2023

Zajęcia prowadzone będą pod okiem wykwalifikowanej kadry:

 

Opłata:

Koszt jednego turnusu wynosi 640 zł za osobę. Dla klientów uczęszczających do nas na naukę pływania oraz dla rodzeństwa a także dla osób zapisanych na więcej niż 1 turnus cena wynosi 600 zł za osobę (rabaty nie łączą się).

 

W cenie zapewniamy wyżywienie, ubezpieczenie NNW oraz transport między zajęciami.

 

Wyżywienie:

W ramach letnich półkolonii zapewniamy 3 posiłki dziennie:

drugie śniadanie, obiad oraz podwieczorek.

  

Wiek uczestników:

Nasze półkolonie są przygotowane do dzieci w wieku 6-12 lat. 

Liczba miejsc na każdy turnus jest ściśle ograniczona!

 

Zapisy

W celu zapisania dziecka na półkolonie prosimy o wysłanie wiadomości e-mail na adres: kontakt@waterandlife.pl w temacie wiadomości wpisując: PÓŁKOLONIE LETNIE 2023. W treści prosimy podać imię i nazwisko dziecka, wiek i wybrany turnus.

W odpowiedzi e-mail każdy otrzyma potwierdzenie zgłoszenia ze szczegółami dotyczącymi dalszych kroków zapisu.

W razie pytań kontakt pod numerem 505 189 405, 509 637 322

* Organizator zastrzega prawo do odwołania turnusu w przypadku niewystarczającej liczy chętnych oraz do zmiany programu z powodu niekorzystnych warunków pogodowych lub innych uzasadnionych przyczyn organizacyjnych.

 

ZAPRASZAMY!!!
 

Pliki do pobrania

Karta kwalifikacyjna półkolonii

Umowa półkolonii

 

Kontakt:

 pasek