Nowości

Święta Bożego Narodzenia

Z okazji tegorocznych świąt
Bożego Narodzenia

życzymy Wam
dużo czasu dla najbliższych,

mnóstwo radości, zdrówka
i spełnienia marzeń

oraz, aby przyszły rok
był dla Was pomyślny :)
 
WESOŁYCH ŚWIĄT!!!
Czytaj więcej

Przerwa świąteczna

breakbreak1

Czytaj więcej

Zapisy na sezon 2017/2018

Witamy. Od Poniedziałku tj. 04.09.2017r. ruszamy z naborem na nowy sezon. Zajęcia będą odbywać się od poniedziałku do soboty więc każdy na pewno znajdzie coś dla siebie :) Pierwsze zajęcia organizacyjne rozpoczną się w ostatnim tygodniu września (od 25.09.2017r.). Planujemy również otworzyć grupę dla dorosłych więc serdeczenie zapraszamy i czekamy na Państwa wiadomości.

Pozdrawiamy Water & Life

Czytaj więcej

Urlop:)

Informujemy, że w dniach 28.06-06.07.2017r. będziemy znajdować się poza granicą kraju. Wszystkie zapytania prosimy kierować na adres e-mail bądź facebook, będziemy starali się regularnie odpisywać.

Pozdrawiamy Water & Life

Czytaj więcej

Najserdeczniejsze życzenia z okazji Dnia Dziecka

Wszystkiego najlepszego dla małych, dużych i wiecznych dzieci!

Czytaj więcej

Przerwa techniczna na Dolince

Witamy. Informujemy, że zajęcia na basenie Dolinka będą odbywały się do dnia 10.06.2017 z powodu przerwy technicznej w obiekcie.

Pozdrawiamy Water & Life

Czytaj więcej

Przerwa Świąteczna

Uprzejmie informujemy, że przerwa świąteczna rozpocznie się od soboty 15.04.2017r do poniedziałku 17.04.2017r. Zaś we wtorek widzimy się już na zajęciach! :)
Życzymy zdrowych i Wesołych Świąt spędzonych w gronie najbliższych. :)
Pozdrawiamy zespół Water&Life! :)

Czytaj więcej

Karnety

Od grudnia tego roku wprowadzamy nowe karnety umożliwiające wejście na zajęcia. Każdy karnet jest personalizowany pod daną osobę, dodatkowo na odwrocie posiada jeden hologram upoważniający do wejścia na dane zajęcia i drugi potwierdzający okres do kiedy jest ważny karnet. Aktualne hologramy będzie można pobrać na recepcji basenu pod koniec każdego miesiąca(będą czekać również na pierwszych zajęciach nowego miesiąca) Po otrzymaniu prosimy o przyklejenie go na odpowiednio wyznaczone miejsce. Prosimy o szczególne pilnowanie karnetu ponieważ koszt wyrobienia nowego z racji personalizacji Imienia i Nazwiska będzie wynosić 10 zł. Pozdrawiamy Water & Life

Czytaj więcej