Nowości

Festyn

FESTYN!!! FESTYN!!! FESTYN!!!

 

Z ogromną radością pragniemy zaprosić wszystkich naszych tegorocznych uczestników zajęć na festyn kończący sezon 2021/2022.

Spotykamy się w niedzielę 3.07 na polanie w Bażantarni o godz. 15:00 (wiata Margita). Zabawa potrwa do godz. 17:00.

Specjalnie dal Was przygotowaliśmy masę atrakcji! ...dla małych i dużych: gry i zabawy ruchowe, malowanie twarzy i brokatowe tatuaże, bańkowe szaleństwo, ognisko z kiełbaską, trochę słodkości i naszą ogromną dmuchaną zjeżdżalnię!

Podczas festynu dla tegorocznych "absolwentów" zajęć czekają pamiatkowe certyfikaty pływackie, a wśród tych, którzy zechcą kontynuować swoją przygodę z pływaniem w Water & Life w sezonie 2022/2023 rozlosowane będą 3 nagrody główne!!! Loteria związana będzie z wiedzą na temat korzyści z pływania...

 

Podpowiedmy, że chodzi o 5 korzyści, o których pisaliśmy na naszej STRONIE FACEBOOK 21 lutego, 3 marca, 16 marca, 22 kwietnia i 10 maja. Zanim wrzucicie los i jeszcze nie polubiliście naszego funpage to prosimy... polubcie nas a ze wszystkimi informacjami będziecie na bieżąco! 

To trzymajmy kciuki za dobrą pogodę i do zobaczenia!

 

 

Czytaj więcej

MAJÓWKA 2022

MAJWKA_2022

Czytaj więcej

Akcja promocyjna WIOSNA/LATO 2022

 

Zachęcamy do skorzystania i rezerwacji terminów

ogoszenie_zjedalnia

Czytaj więcej

Nowy członek zespołu Water & Life

W styczniu 2022 do naszego zespołu dołączył nowy instruktor - pan Robert. Od razu zaskarbił sobie sympatię wszystkich uczestników.

Instruktor Robert zaprasza na zajęcia indywidualne. Zapisy: zakładka Regulamin lub tel. 509637322, email: kontakt@waterandlife.pl.

 

IMG-20220216-WA0005

Czytaj więcej

Wracamy po feriach

Mamy nadzieję, że po feriach jesteście zdrowi i wypoczęci bo od dziś - 7.02 wracamy na zajęcia indywidualne i grupowe

Czytaj więcej

Przerwa

PRZERWA ŚWIĄTECZNO - NOWOROCZNA 2021/2022

 

Uprzejmie informujemy, że przerwa w zajęciach z nauki pływania - zarówno w lekcjach grupowych jak i indywidualnych nastąpi w dniach 24.12.2021-3.01.2022

Pierwsze zajęcia w Nowym 2022 Roku 4 stycznia 

 mikoaj.renifer.wesolych.swiat

... a na ten świąteczny czas życzymy wszystkim naszym obecnym i byłym Klientom zdrowia, pogody ducha, odpoczynku, pyszności na wigilijnym stole i wymarzonych prezentów!

Wesołych Świąt od całej załogi Water & Life

 

Czytaj więcej

Zapisy na sezon 2021/2022

 Ruszyliśmy z zapisami na zajęcia w sezonie 2021/2022!

Uprzejmie prosimy o zgłoszenia drogą mailową lub przez wypełnienie karty zgłoszenia w zakładce regulamin. Kalendarz zajęć znajduje się w zakładce zapisy oraz na facebook.

Należy obowiązkowo zaznaczyć zapoznanie sie z regulaminem i wyrazić zgodę na otrzymywanie faktur droga elektroniczną. Brak wyrażenia zgody będzie wiązał się z obowiązkiem samodzielnego odbioru faktury z biura Water & Life.

Po wysłaniu zgłoszenia należy oczekiwać na potwierdzenie zapisu.

Terminy zajęć indywidualnych będziemy ustalać telefonicznie. Prosimy oczekiwać na kontakt z naszej strony.

Pierwsze zajęcia grupowe już 15 września!

Prosimy być na bieżąco :-)

Czytaj więcej

Zapisy wystartowały 😊

W dniu dzisiejszym ruszyliśmy z zapisami na zajęcia grupowe w sezonie 2019/20. Na stronie w zakładce „Zapisy” pojawił się planowy harmonogram na ten sezon. Pod grafikiem znajduję się formularz, który trzeba wypełnić i nacisnąć „wyślij”, aby zapisać swoją pociechę lub siebie samego. Przy najechaniu kursorem na podaną godzinę w danym dniu, który Państwa interesuje, wyświetli się ilość dostępnych miejsc i poziom grupy. Na samym dole strony znajduje się krótki opis oznaczeń do grafiku. Poziom zaawansowania trzeba zaznaczyć w formularzu i wtedy system pokaże nam aktualną rozpiskę dla osoby z danymi umiejętnościami. Grupy będą potwierdzane przez nas po zapisaniu uczestnika zajęć przez Państwa. Z racji ciągłych zmian planów w szkołach jak i zajęć dodatkowych, przy zajęciach grupowych będzie możliwość zmiany dnia jak i godziny, jeśli tylko będzie wolne miejsce. W razie problemów technicznych lub z doborem dnia, godziny jak i grupy, prosimy o kontakt, a na pewno coś wymyślimy. Pierwsze zajęcia rozpoczynają się 16.09.2019r.

UWAGA! MUSZĄ PAŃSTWO W HARMONOGRAMIE PRZEŁĄCZYĆ Z DATY "02 - 08 wrz 2019" NA "16 - 22 wrz 2019" - na podglądzie zdjęcie o co nam chodzi :)
Pozdrawiamy!

Czytaj więcej