Nowości

Życzenia świąteczne

Wszystkim naszym pływakom - tym starszym i młodszym pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia zdrowych, pogodnych, pełnych wiary, nadziei i wzajemnego zrozumienia Świąt Bożego Narodzenia a w Nowym Roku wszelkiej pomyślności i na każdy dzień wiele uśmiechu i radości!

Zespół Water & Life

Czytaj więcej

Konkurs na Boże Narodzenie!

Zapraszamy wszystkich uczestników zajęć naszej szkółki do udziału w facebookowym konkursie/zabawie tematycznej na Święta Bożego Narodzenia!

Szczegóły na naszej stronie facebook

Informujemy również o świąteczno-noworocznej przerwie w zajęciach: 24-12.2022 - 1.01.2023.

 

 

 

Czytaj więcej

STARTUJEMY Z ZAPISAMI NA ROK 2022/2023

Serdecznie zapraszamy do zapisów na zajęcia indywidualne i grupowe dla dzieci i dorosłych w sezonie 2022/2023

Kalendarz zajęć grupowych znajduje się w zakładce zapisy oraz na facebook. Zachęcamy do polubienia strony aby być na bieżąco ze wszystkimi informacjami.

Nowych uczestników prosimy o zapoznanie się z regulaminem i wypełnienie karty zgłoszenia: tu link

Tych, którzy pragną kontynuować przygodę z pływaniem i naszą szkółką i wysyłali już kartę zgłoszenia prosimy tylko o wysłanie maila: kontakt@waterandlife.pl lub kontakt pod nr 509637322 (tel. lub sms) z informacją o chęci kontynuacji zajęć w nowym sezonie.

 

Przypominamy, że nie zawieramy umowy pisemnej. Podstawą współpracy jest wysłanie karty zgłoszenia i deklaracja ustna rodzica/opiekuna o uczęszczaniu na lekcje pływania po pierwszych zajęciach.

Wypełniając kartę zgłoszenia należy obowiązkowo zaznaczyć zapoznanie się z regulaminem i zaznaczyć zgodę na otrzymywanie faktur drogą elektroniczną. Brak wyrażenia zgody będzie wiązał się z obowiązkiem samodzielnego odbioru faktury z biura Water & Life.

Po wysłaniu zgłoszenia należy oczekiwać na potwierdzenie zapisu.

Terminy zajęć indywidualnych będziemy ustalać telefonicznie. Prosimy czekać na kontakt z naszej strony.

Pierwsze zajęcia indywidualne 12 września, grupowe 13 września.

Zapraszamy i prosimy być na bieżąco 

Czytaj więcej

Festyn

FESTYN!!! FESTYN!!! FESTYN!!!

 

Z ogromną radością pragniemy zaprosić wszystkich naszych tegorocznych uczestników zajęć na festyn kończący sezon 2021/2022.

Spotykamy się w niedzielę 3.07 na polanie w Bażantarni o godz. 15:00 (wiata Margita). Zabawa potrwa do godz. 17:00.

Specjalnie dal Was przygotowaliśmy masę atrakcji! ...dla małych i dużych: gry i zabawy ruchowe, malowanie twarzy i brokatowe tatuaże, bańkowe szaleństwo, ognisko z kiełbaską, trochę słodkości i naszą ogromną dmuchaną zjeżdżalnię!

Podczas festynu dla tegorocznych "absolwentów" zajęć czekają pamiatkowe certyfikaty pływackie, a wśród tych, którzy zechcą kontynuować swoją przygodę z pływaniem w Water & Life w sezonie 2022/2023 rozlosowane będą 3 nagrody główne!!! Loteria związana będzie z wiedzą na temat korzyści z pływania...

 

Podpowiedmy, że chodzi o 5 korzyści, o których pisaliśmy na naszej STRONIE FACEBOOK 21 lutego, 3 marca, 16 marca, 22 kwietnia i 10 maja. Zanim wrzucicie los i jeszcze nie polubiliście naszego funpage to prosimy... polubcie nas a ze wszystkimi informacjami będziecie na bieżąco! 

To trzymajmy kciuki za dobrą pogodę i do zobaczenia!

 

 

Czytaj więcej

MAJÓWKA 2022

MAJWKA_2022

Czytaj więcej

Nowy członek zespołu Water & Life

W styczniu 2022 do naszego zespołu dołączył nowy instruktor - pan Robert. Od razu zaskarbił sobie sympatię wszystkich uczestników.

Instruktor Robert zaprasza na zajęcia indywidualne. Zapisy: zakładka Regulamin lub tel. 509637322, email: kontakt@waterandlife.pl.

 

IMG-20220216-WA0005

Czytaj więcej